Один Івано-Франківський пан дуже любив пиво. Протягом багатьох років він подорожував по світу, дегустував різні сорти пива, спілкувався з пивоварами, виробниками сировини та обладнання. Набравшись певного досвіду у пивоварінні, в 2012 році він вирішив сам варити пиво. Постало питання де саме його варити? Якщо основну сировину, таку як солод, хміль та дріжджі, без проблем, можна було купити і привезти, то з водою все виходило трішки складніше. Почалися пошуки води, яка б по своєму складу найкраще підходила для виробництва пива. І ці пошуки привели у м. Надвірна, де була свердловина з прекрасною артезіанською водою.
«РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО! ПИВОВАРНЮ БУДУЄМО ТУТ»,- сказав Івано-Франківський пан.
Збудували приміщення пивоварного заводу, встановили сучасне обладнання, привезли необхідну сировину і почали варити пиво.
Спочатку не все йшло гарно, і так як хотілося. В процесі варіння пива виникало багато непередбачуваних моментів, були допущені деякі помилки. Але все ж таки, після декількох варок, враховуючи свої помилки, пивовари зварили прекрасне пиво, яке вариться і до сьогодні.
Після цього виникло наступне питання. А як це пиво назвати?
Перечитавши не одну книгу з історії і поспілкувавшись з місцевими мешканцями, вияснили, що в 1870 році в м. Надвірна була заснована перша броварня. На той час в м. Надвірна проживало декілька етнографічних груп українців, серед яких і бойки. Саме бойки, по переказам місцевих мешканців, і варили пиво.
Хоча, з того часу минуло майже 150 років, і обладнання та сировина для виробництва пива відрізняється від тогочасних, все ж таки, хочемо нагадати всім, що саме бойки в далекому 1870 році почали варити пиво в м. Надвірній і ми продовжуємо їхні починання, варимо «Бойківське» пиво.

ПИЙ «БОЙКІВСЬКЕ» - ПИЙ НАТУРАЛЬНЕ!!!